~ ZAWIESIŁAM SIĘ ~

środa, 21 września 2011

Wielki come back :-)

Witajcie! Po długiej nieobecności powoli wracam do świata żywych :-) Ostatnie miesiące były trudne i bardzo intensywne, ale starałam się wszystkiemu podołać. Ślub, podróż poślubna, sesja zdjęciowa - to te najmilsze rzeczy, które się zdarzyły. Pozostały czas dzieliłam między pracę, obowiązki domowe, mniej czy bardziej udane próby rozwiązywania problemów rodzinnych oraz pisanie pracy magisterskiej. Teraz (nie)cierpliwie czekam do ostatniego dnia miesiąca, kiedy to: a) obronię swoją pracę mgr, b) pójdę do kina na "Bitwę Warszawską", c) odbierzemy z mężem od fotografów nasz fotoalbum. Będziemy świętować z okazji mojej obrony oraz imienin męża :-)

A rękodzieło? Od dnia ślubu niewiele robiłam, a we wrześniu nic - nie przyjmowałam żadnych zamówień ze względu na pracę magisterską. Mam jednak mnóstwo zaległych zdjęć i za chwilę wszystkie opublikuję. Co ciekawe, w dniu, kiedy złożyłam moją pracę mgr w dziekanacie, dostałam dwa telefony z większymi zamówieniami na kartki i zaproszenia, więc zdaje się, że niedługo wrócę do hobby pełną parą. Obiecałam sobie także, że w nagrodę po skończeniu studiów wreszcie zapiszę się na jakiś kurs - może decoupage, ponieważ urządzamy z mężem swoje gniazdko, stawiamy na styl retro i shabby chic, więc taka umiejętność bardzo przydałaby się przy renowacji mebli. Mam też nieduże plany na dalszą edukację, ale na razie nie ma jeszcze o czym mówić.

Mam nadzieję, że ktoś tu jeszcze do mnie zagląda, a tymczasem zapraszam na hurtowy pokaz zdjęć!

Ps. Jeszcze jedną porcję zaległych zdjęć zostawię na następny raz ;-)

8 komentarzy:

 1. Ojj faktycznie sporo prac, wszystkie ciekawe i piękne! :) Najbardziej w oko wpadły mi kartki z drugiego zdjęcia - niezły pomysł!

  Widzę, że z magisterką jesteśmy na podobnym etapie! :) Trzymam kciuki za obronę! A kurs decoupage polecam - to bardzo przyjemne zajęcie, choć o wiele bardziej czasochłonne niż kartki.

  OdpowiedzUsuń
 2. No! Wreszcie wróciłaś! Piękne karteczki!

  OdpowiedzUsuń
 3. gratulacje:0
  ☻sliczne prace:)

  www.zosia-perelka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Noooo, w końcu się na Ciebie doczekałam :)
  Przepiękne karteczki. Zapraszam do mnie na candy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Aniu jak fajnie, że jesteś z nami:) Ostatnio zaglądałam do ciebie i już się martwiłam, że coś długo nie wracasz z tej podróży poślubnej:):):) Ale rozumiem Cię doskonale, bo obrona pracy mgr wymaga wiele poświecenia i czasu, także trzymam mocno kciuki za obronę pracy. A karteczki piękne i czekam na więcej. Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 6. trzymam kciuki za obronę magisterki, przez ostatnie miesiące zmagałam się z napisaniem mojej pracy, teraz czekam na recenzję i ustalenie terminu obrony więc dobrze wiem co przeżywasz, daj znać jak było, bo ja pójdzie to wiadomo :)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie ma sensu chwalić żadnej kartki, wszystkie są doskonałe. Po prostu doskonałe :)

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każde słowo i zapraszam na pyszną kawę :-)