~ ZAWIESIŁAM SIĘ ~

czwartek, 21 stycznia 2010

Dzień dobry!

W poszukiwaniu miejsca, gdzie mogłabym się wygodnie ulokować na dłużej, trafiłam tutaj. Rozejrzałam się uważnie, sprawdziłam ten i tamten kąt. I wszystko wskazuje na to, że mogę zacząć układać na tych półkach moje zainteresowania.

Nie będę wracać do tego, co robiłam kiedyś, ale wspomnę tylko o wygranych candy. To przecież bardzo miłe, warto więc zrobić krótkie podsumowanie. Zaczęło się od wygranego candy u Dommy (zdjęcie pochodzi z jej blogu):


Kolejny raz chcę podziękować, ponieważ dzięki zawartości paczuszki (w której znajdowała się m.in. kanwa i mulina) wreszcie miałam okazję popróbować haftu krzyżykowego. Co więcej - nie tylko spróbowałam, ale pokochałam tę technikę. Zdaje się, że będzie to związek długotrwały.

Potem przywędrowała do mnie niespodzianka od Asicy:


Jedna z tych zawieszek (zdjęcie pochodzi z blogu Asicy) miała trafić do osoby, która zostawi komentarz jako 23. Nie było aż tylu chętnych, więc Asica postanowiła podarować zawieszki 2. i 3. osobie. Ja miałam szczęście być tą drugą! Zawieszka jest cudna i zapewniam, że zdjęcie nie oddaje w pełni jej uroku!

A później wygrałam zestaw papierów w konkursie ILoveScrap oraz candy u Ipsy. Niecierpliwie czekam na prezent od ILS, natomiast paczuszka od Ipsy dotarła do mnie przedwczoraj. O jej zawartości - w następnym poście!

3 komentarze:

  1. Aniu! bardzo dziekuje za zaproszenie :))
    milo tu u Ciebie ,bardzo mi milo ,ze pomoglam Ci zaczac przygode z hafte i w razie potrzeby sluze pomoca
    pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Wspaniale! Dobrze, że wybrałaś portal przyjazny człowiekowi! :)

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każde słowo i zapraszam na pyszną kawę :-)