~ ZAWIESIŁAM SIĘ ~

niedziela, 14 lutego 2010

Walentynki i wyróżnienia

Dziś Dzień Świętego Walentego, więc wszystkim Wam życzę wiele, wiele miłości! Jak wiadomo, miłość niejedno mam imię, więc przyjmijcie te życzenia nawet jeśli nie obchodzicie walentynek czy nie odnaleźliście jeszcze swojej drugiej połówki. Dla mnie jest to dzień miłości i przyjaźni, więc wyznaję wtedy uczucia zarówno mojemu Narzeczonemu, jak i rodzicom, siostrze, przyjaciołom... Poza tym akurat ja nie mam problemu z wyznawaniem uczuć, nie potrzebuję więc do tego specjalnej okazji i także bez żadnego święta potrafię powiedzieć "kocham".

Nigdy nie praktykowałam i praktykować nie będę obdarowywania się prezentami z okazji walentynek. Ten dzień kojarzy mi się z kartką z miłosnym wierszem i drobnymi słodkościami. Co prawda takimi niespodziankami obdarowujemy się z moim Motylem także bez okazji, ale akurat na dziś przygotowałam coś specjalnego. Zainspirowałam się wspaniałym pomysłem Cynki, oryginał zobaczcie tutaj! Za jej zgodą przedstawiam Wam więc moją interpretację - a raczej dwa egzemplarze mojej interpretacji, pierwszy przeznaczony dla mojego Narzeczeńca, a drugi zamówiony przez moją siostrę z przeznaczeniem dla jej małżonka:

 
  
  
  
  
  
  

 Te dwie prace przygotowałam już jakiś czas temu, ale czekałam z ich publikacją aż do momentu, gdy trafią do rąk odbiorców. Przy okazji chcę bardzo podziękować Agacie, która podzieliła się ze mną świeczkami w kształcie serc, mi bowiem nie udało się nigdzie takich kupić!

Agacie należą się właściwie podwójne podziękowania, ponieważ tutaj obdarowała mnie prawdziwym deszczem wyróżnień! Dziękuję Ci serdecznie, Agatko! Czuję się jeszcze bardziej zobowiązana do pracy nad sobą! A teraz z przyjemnością przekazuję te wyróżnienia dalej, trzymając się zasady, że wyróżniam za inspiracje, którymi zachwyciłam się ostatnio.


  
  
  
 

1. Wybierz dokładnie 10 blogów robótkowych. Wyślij mailem blogowiczkom/blogowiczom wiadomość ze znaczkiem i informacją o swoim wyborze lub zostaw komentarz na ich stronie.
2. W swoim blogu opublikuj notatkę. Umieść w niej znaczek wraz z linkiem do strony tej osoby, która przekazała Ci wyróżnienie. Umieść zasady wyróżniania oraz linki do wybranych blogów (uzasadnienie wyboru mile widziane).

Ponieważ ostatnio codziennie do Was zaglądam i codziennie czymś się zachwycam, nie mam problemu z przyznaniem wyróżnień, które przekazuję do:

Cynki - za bardzo udane pierwsze kroki w malowaniu na porcelanie.
Eumychy - za genialną broszkę frywolitkową, którą pochwaliłam dziś rano.
Brises - za ostatnie granatowe kartki, będące esencją scrapowej elegancji.
Jolinki - za witraż z różą, który śni mi się po nocach i kojarzy mi się z "Piękną i Bestią".
Srebrzystej - za motyla pergamano, którego uznała za nieudanego, a ja uważam, że jest cudny.
Dommy - za zasianie we mnie miłości do haftu krzyżykowego i "Forda" na bluzce.
Mrouh - za kreatywne wykorzystanie ulotek Pachnącej Szafy.
Peninii - za twórczą pracę ostatnich dni mimo choroby.
Rybiookiej - za radość z nauki filcowania.
Juunki - za jej pierwsze, moim zdaniem naprawdę udane, mitenki.

Bardzo się cieszę, że zostałam wyróżniona, bo dzięki temu mogę wyróżnić Was!

7 komentarzy:

 1. Bardzo dziękuje za wyróżnienia - jest mi niezmiernie miło. Pozdrawiam ciepło...

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dziękuję za wyróżnienia, jest mi bardzo miło :)

  OdpowiedzUsuń
 3. hej Anna :) wpadam z rewizytą :) ślicznie Tu u Ciebie , gratuluje wyróżnień .
  zapraszam do siebie na mój drugi blog http://madebyambrozja.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Serdecznie dziękuję za wyróżnienie i pozdrawiam Z całego serca
  :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Anno gratuluję i dziękuję pięknie za wyróżnienie.Tak miło na serduchu i uroczo:)A walentynki niesamowicie pomysłowe i rewelacyjne:)Podobaja mi się:)Podziwiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziekuje bardzo za wyroznienie i takie piekne uzasadnienie:)
  a prezencik jest superasny i takie oryginalny:))

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każde słowo i zapraszam na pyszną kawę :-)