~ ZAWIESIŁAM SIĘ ~

sobota, 4 września 2010

Szybki raport

Częstotliwość publikowania postów może sugerować, że dzisiejsza notka będzie ostatnią letnią - nie wiem, czy zdążę usiąść do pisania kolejnej, nim zacznie się kalendarzowa jesień, choć folder ze zdjęciami ostatnich prac aż pęka w szwach! Chcę więc szybko pochwalić się dwoma rzeczami.

1. Wspaniałe cukierki, które przyleciały do mnie z Majówki u JaneB! Proszę, niech nikt nie podejrzewa, że JaneB ociągała się z wysłaniem nagrody bądź ja z pochwaleniem się nią! Niestety, poczta nas zawiodła i paczka zaginęła gdzieś po drodze... Bardzo przykre uczucie, szczególnie dla mnie, ponieważ intensywnie korzystam z usług Poczty Polskiej i nigdy dotąd nie zdarzyło mi się, by jakakolwiek moja przesyłka (do mnie i ode mnie) zaginęła! Po jakimś czasie więc dostałam inną przesyłkę od JaneB - upominałam ją, że w tej sytuacji usatysfakcjonuje mnie pocztówka z Gniezna, ale nie dała się przekonać. Tym mocniej dziękuję, ponieważ wszystko mi się przydało i już część przydasiów wykorzystałam, co niedługo zobaczycie!


2. Zapewne wszyscy zauważyli zmiany w wyglądzie bloga. Dzięki uprzejmości pewnego grafika, z którym mam przyjemność spędzać w pracy kilka godzin dziennie, dorobiłam się własnego logo - do mnie należał tylko jakiś rys pomysłu, cała reszta to praca jego zdolnych rąk. Mariusz, jeśli tu zajrzysz, to zobaczysz, że publicznie Ci dziękuję - za czas, pomysł na mój pomysł i cierpliwość do mnie ;-) Jestem uszczęśliwiona, bo już pierwsza wersja logo przypadła mi do serca! Na górze widzicie nowy nagłówek, a tu jeszcze wersja czaro-biała, z której powstaną etykiety:


A na koniec - zapowiedzi! Już niedługo przekonacie się, co schowało się w tych pudełkach :-)

6 komentarzy:

 1. Wspaniałe logo.I przydasie też są super

  OdpowiedzUsuń
 2. Cieszę się, że nie zginęłaś i się pojawiłaś znowu. A z przydasiów na pewno wyczarujesz coś pięknego.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładne logo!
  Czekam na zawartość pudełek... :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zmiany na blogu bardzo ładne i oczywiście pozytywne. Miło przeczytać tych kilka słów. Gdybym miała nadmiar wolnego czasu, to chętnie bym się podzieliła :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne logo! Śliczne pudełeczka :)
  Przeraższ mnie pocztą! To mój najlepszy dostawca! Mam nadzieję, ze mi nic takiego się nie przydaży.

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne logo!
  Dzięki za zainteresownie moimi "skarbami", a przy okazji zapraszam do zabawy:
  http://artebanale.blogspot.com/2010/09/to-co-lubie-najbardziej.html

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każde słowo i zapraszam na pyszną kawę :-)