~ ZAWIESIŁAM SIĘ ~

czwartek, 4 marca 2010

Urodzinowe: kartka dla Agaty i pudełko dla Ani

W ostatnich dniach dwie moje koleżanki obchodziły 23. urodziny. Jedna z nich mieszka daleko, więc nie miałam możliwości złożyć życzeń osobiście, z drugą widuję się na uczelni. Dla obydwu przygotowałam urodzinowe niespodzianki.

Poniżej kartka dla Agaty, która, niestety, uległa małemu uszkodzeniu podczas podróży pocztowej, co jest moją winą, bo nie zabezpieczyłam jej wystarczająco dobrze... Agatko, przepraszam! Kartka może nie jest najcudniejsza, ale życzenia w środku prosto z serca!

 
 
  

 A teraz pudełko dla Ani. W odróżnieniu od pudełka dla Karoliny, które prezentowałam kilka notek wcześniej, to wykonane jest z grubszej tektury, dzięki czemu ścianki boczne idealnie do siebie przylegają. Przy tak sztywnym materiale nie było też konieczne głębokie wieczko. Nadal mam problem z dekorowaniem wewnętrznych ścianek, ale w najbliższej przyszłości dokonam pierwszych skromnych zakupów stemplowych, więc następne pudełko będzie jeszcze lepsze!

  
  
 

 Dla Ani, która uwielbia perły i duże kolczyki, postanowiłam zrobić jeszcze takie biżuteryjne 2w1:


Poza tym postanowiłam po raz pierwszy podjąć scrapowe wyzwanie, a w zasadzie cykl wyzwaniowy, czyli Maraton z Jajem!

 Pierwsza mapka już na warsztacie. Prace są w zasadzie gotowe, czekają tylko na drobne wykończenie. Mam nadzieję, że zdążę przed weekendem wybrać się do sklepu plastycznego po niezbędną mi rzecz, żeby w terminie pokazać, co zrobiłam. Nie czuję się na siłach, by konkurować z innymi zdolnymi scraperkami, ale takie wyzwanie to świetna mobilizacja do tego, by przygotować kartki wielkanocne dla najbliższych.

3 komentarze:

 1. A widzisz, ja jeszcze nie zdążyłam obfotografować prezentu od Ciebie!! Muszę to nadrobić w najbliższym czasie!

  Pudełeczko bardzo mi się podoba... Chyba Ci podpasowała ta technika! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super jest to pudełko z wyskakującymi życzeniami/sentencjami itd. widziałam gdzieś już je w sieci, bardzo fajne :)

  Finnuala www.quillingowo.blox.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Kolejne śliczności wykonałaś:)Podobają mi się :)Ciepło pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każde słowo i zapraszam na pyszną kawę :-)